پنج‌شنبه, 24 آبان 1397
عنوان : بازدید شهرداربرف انبار از طرح اقامتگاه بوم گردی سنتی در شهربرف انبار+تصاویر
زير عنوان : مهندس حمیدرضا شریعتی نیا- شهردار برف انبار از محل اجرای طرح اقامتگاه بوم گردی سنتی در شهربرف انبار- محله سنگباران بازدید نمودند .
کد خبر : ۲۵۶۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ 
ساعت : ۱۲:۴:۸

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربرف انباردر این بازدیدآقای دهقانی سرمایه گذار گردشگری  درشهربرف انبار در خصوص وضعیت طرح و توضیحاتی در خصوص اجرای طرح بوم گردی برای اقای شریعتی نیا ارائه نمودند و گفتند : این اقامتگاهها نوعی از محل های اسکان برای مسافران است که بر خلاف هتل ها که ویژگی یکسان و کاملاً مدرن دارند،دارای ویژگی محیطی و بومی فرهنگی خاص می باشند عمدتاً اقامتگاه بومی محلی است که در خانه های قدیمی بازسازی شده و با شیوه ای که مطلوب برای مسافران باشد .
در ادامه  آقای شریعتی نیا شهردار برف انبار گفت : سفر به شهرهاو روستاها قدیمی و تاریخی در کنار تجربه های دلنشین و خاطره انگیزی که برای گردشگران در دامان طبیعت و فرهنگ بومی به ارمغان می آورد، زمینه توانمندسازی و رونق کسب و کارهای گردشگری را هم در جوامع محلی فراهم می کند .

  ایشان افزودند: راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی به منظور فراهم کردن زمینه و بستری برای معرفی فرهنگ، گویش، پوشش، غذای محلی، موسیقی و فعالیت های مبتنی برآداب و رسوم مردم محلی است تا شرایطی را برای تجربه زندگی در محیط های طبیعی و سنتی برای گردشگران ایجاد کند .

درپایان این بازدید آقای شریعتی نیا-شهرداربرف انبار اززحمات فراوان آقای دهقانی تقدیروتشکر نمودند

آدرس اقامتگاه:شهربرف انبار-محله سنگباران- خیابان شهیدمومنی

تصاویری از محل اقامتگاه بوم گردی:

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

نمایش تعداد بازدیدها : 92

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0