يکشنبه, 5 اسفند 1397
عنوان : پیام تبریك شهردار برف انبار به مناسبت هفته نیروی انتظامی
زير عنوان : به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربرف انبار:آقای حمیدرضا شریعتی نیا-شهردار برف انبار با انتشار پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمامی سبزپوشان خدوم ایران اسلامی تبریک گفتند ..متن پیام بشرح ذیل است:
کد خبر : ۲۵۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 
ساعت : ۱۰:۳۵:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰باسمه تعالی

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

                                                           مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

امنیت ، اعتماد ، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است ، نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه به ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد .

« هفته نیروی انتظامی » فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان برکف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است . 

ای سبزپوشان سپیددل، ای حماسه سازان پیروز، ای سنگرداران همیشه بیدار، ای نشان های سرافرازی بر دوش، آرامش شهرهایمان نشان از سبزی نام و یاد شماست.
اینجانب فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و 13 مهرماه روز نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم انتظامی شهرستان  فریدونشهر و همکاران محترمشان و تمامی سبزپوشان نیروی مقتدر انتظامی تبریک و تهنیت عرض نموده، از زحمات شبانه روزیشان تقدیر و تشکر می نمایم.
آرزومندم در ظلّ عنایات امام زمان (عج)  و تحت زعامت مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) ، همواره در برقراری نظم و امنیت موفق و سربلند باشید.


                                                                                                     حمیدرضاشریعتی نیا-شهردار برف انبار

نمایش تعداد بازدیدها : 146

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0