پنج‌شنبه, 27 تير 1398
عنوان : جوایز مسابقه ی شهرداری برف انبار برای عكاسی از شب یلدا به برندگان اهدا شد/تصاویر
زير عنوان : جوایز برگزیدگان مسابقه بهترین عکس از شب یلدا که توسط شهرداری برف انبار در آستانه شب یلدا طی یک فراخوان عمومی برگزار شد در مراسمی به برندگان اهداء شد.
کد خبر : ۲۵۹۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ 
ساعت : ۱۵:۱۲:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربرف انبار،این جلسه با حضور برگزیدگان مسابقه شب یلدا ، اعضای شورای اسلامی و شهردار در سالن جلسات شهرداری برف انبار برگزار گردید.

 حمیدرضا شریعتی نیا-شهردار برف انبار ضمن تقدیر و تشکر از حضور شهروندان در این مسابقه  شهرداری را یک نهاد مردمی نامیدند و اضافه کردند: تمامی فعالیت های شورای شهر و شهرداری در راستای خدمت رسانی به مردم شریف شهر برف انبار می باشد.

شریعتی نیا درادامه افزود: برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی مناسب و قوی را از برنامه های اصلی شهرداری اعلام کرد و گفت: از پیشنهادات و انتقادهای سازنده همشهریان عزیز در هر زمینه ای استقبال می کنیم و اعتقاد داریم که انتقاد سازنده باعث اصلاح نواقص و پیشرفت هرچه بهتر برنامه ها می شود.

آقای یبلویی- رئیس شورای اسلامی شهربرف انبار ضمن قدردانی از حاضرین به جهت شرکت در برنامه های فرهنگی شهرداری و شورای شهر ، خدمت صادقانه به مردم خونگرم شهر برف انبار را وظیفه و افتخار خود عنوان نمود

 حاضرین در جلسه از برنامه های جدید شهرداری و تلاش برای ایجاد فضای شاد و مناسب در سطح شهر تشکر نمودند و پیشنهادات و نظرات خود را بیان کردند که به خوبی مورد استقبال شهردار و اعضای شورای شهر گردید.

در پایان به پنج تن از برگزیدگان مسابقه هدیه ای به رسم یادبود تقدیم گردید.

   
   
   
   
   
   
   
   
   

نمایش تعداد بازدیدها : 157

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0