چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : پیام تبریك انتصاب معاونت محترم سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری اصفهان توسط شهردار برف انبار
زير عنوان : به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربرف انبار در پی انتصاب آقای حیدر قاسمی- معاونت محترم سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری اصفهان مهندس حمیدرضا شریعتی نیا شهرداربرف انبار در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
کد خبر : ۲۵۹۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ 
ساعت : ۱۴:۱:۳۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰ 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

محضر مبارک استاد ارجمندجناب آقای  حیدر قاسمی

معاونت محترم سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری اصفهان

سلام علیکم

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد، انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت معاونت محترم سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری اصفهان، صمیمانه تبریک عرض نموده، یقیناً تخصص و تجارب جنابعالی، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش در سالی که بنا به تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سال «رونق تولید» نامیده شده، خواهد بود و زمینه حل مشکلات و ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی های فرهیخته و فهیم را فراهم خواهد کرد.استان اصفهان، از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی بوده که خدمات بی شائبه و بی بدیلی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه نموده و در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید، جانباز و آزاده سرافراز، دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است. لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان اصفهان است و انشاء ا... تعهد و کارآمدی جنابعالی، مردم شهیدپرور این استان را به افق های وسیع تری به نظاره واداشته و با مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید، شاهد پیشرفت، آبادانی، عمران و شکوفایی و حل مشکلات این استان باشیم.

 اینجانب، ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و از ذخایر و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید، برای حضرتعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی بالاخص مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان اصفهان را از درگاه پروردگار سبحان مسألت می نماییم.


                                                                حمیدرضا شریعتی نیا            

                                                       شهردار برف انبار


   
 نمایش تعداد بازدیدها : 38

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0