چهارشنبه, 1 خرداد 1398
عنوان : پیام تبریك شهردار برف انبار به مناسبت روز شورا، هفته كارگر و معلم
زير عنوان : به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهربرف انبار، مهندس حمیدرضاشریعتی نیا- شهردار برف انبار طی پیامی در پیامهایی، روز شورا، هفته کارگر و معلم را تبریک گفت: متن پیام بشرح ذیل است:
کد خبر : ۲۵۹۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ 
ساعت : ۸:۵۳:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
                                                             بسمه تعالی

" و امرهم شوری بینهم "

سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران ، نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت، وما را به اصل اساسی آموزه های دینی و قرآنی و دستورات الهی رهنمون داد که همان مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست و بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص)« هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند». علی ایحال فرصت را مغتنم دانسته و مراتب سپاس و قدردانی خود  را به مناسبت این روز با شکوه به همه ی اعضای محترم شورای اسلامی شهر که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات مردم تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می کنند تبریک و تهنیت عرض می نماید. از ایزد منان خدمت رسانی وسیع، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نیازهای اجتماعی و فرهنگی و تفریحی و ورزشی جوانان و اشخاص بی بضاعت و توجه خاص به خانواده های شهیدان، جانبازان و ایثارگران و همه اقشار را مسالت دارد. دست مریزاد ، همت بلند و توفیقات روزآفزون باد.

    حمیدرضا شریعتی نیا

شهردار برف انبار

 

 

 

 

                                                                                                       بسمه تعالی

بی شک پیشرفت و توسعه اقتصادی و صنعتی هر کشور اگر چه وابستگی مستقیم و به هم تنیده با شاخصهای متعددی چون سرمایه­گذاری و حمایت دولت­ها دارد، اما این رشد و پیشرفت مورد انتظار بدون توجه به نقش و تأثیرگذاری کارگران به عنوان یکی از شاخص های دخیل و مؤثر در توسعه یافتگی محقق نخواهد شد. ۱۱ اردیبهشت ماه هر سال فرصتی مغتنم است تا به پاس تلاش­های شبانه روزی کارگران قانع و سخت کوش کشور، این پرچم داران عرصه خود کفایی و سفیران رشد و توسعه صنعتی اقتصادی ایران اسلامی، تأسی از پیامبر گرامی اسلام بوسه بر دستان پینه بسته این قشر خدوم زده و قدردان خدمات آنان باشیم چرا که خود کفایی، استقلال و توسعه و آبادنی میهن عزیزمان بدون صحنه گردانی کارگران امکان پذیر نخواهد بود. برخود فرض می­دانم که این روز را به کلیه کارگران خدوم و پرتلاش شهرداری برف انبار تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و توفیق آنها را ازخداوند متعال مسئلت نمایم .

                    

                                                                                                  حمیدرضا شریعتی نیا

                                                                                                     شهردار برف انبار

 

                                                    

 

 

 

 

                                                                                           بسمه تعالی

 

واژه به واژه از تو آموختیم


معلم یادآور تلاش بی تکلف و بدون چشمداشت است. معلم ادامه دهنده راه انبیاست و تلاش می‌کند آینده انسان‌ها را تضمین کند.

به یقین واقفیم؛ اندیشه های متعالی را معلمی است که کلام امید بخشش نیک اندیشیدن و مهربانی سرشار از عشق و ایمانش گام هایی ارزنده را به بار می نشاند. معلمی که چونان شمعی سوزان می سوزد تا با نور دانشش چراغ هدایتی در مسیر جویندگان علم باشد. بزرگ انسانی که دستان پرمهرش سخاوتمندانه تشنگان علم را بر سفره دانشش میهمان می کند و جان های تشنه را سیراب از چشمه معرفت و بصیرت می نماید. بلند قدری که وصف فداکاری اش در الفاظ و کلمات نمی گنجد. آن گونه که معلم پیر انقلاب، حضرت امام خمینی (‏قدس سره) در شأن و مقام معلم مى‏فرماید: «مقام معلم مقام والایى است، مقامى بالاتر از مقام معلم نیست.»

ضمن گراميداشت ياد و خاطره استاد شهيد مرتضي مطهري وتبريک هفته بزرگداشت مقام معلم، به معلمان سخت کوش ، اميدوارم که به لطف خداوند باري تعالي ودر ظل توجهات حضرت ولي عصر( عج ) با تلاش وهمت همه معلمان صبور اين سرزمين شاهد شکوفائي هرچه بيشتر نونهالان ودانش آموزان عزيز اين خطه از ميهن اسلامي باشيم.                                                حمیدرضا شریعتی نیا

                                                    شهردار برف انبارنمایش تعداد بازدیدها : 21

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0