《بسمه تعالی》
کارگر نماد عملی “ما می‌توانیم” و تندیس تحقق اراده در قالب تلاش ، کوشش و مجاهدت است.
در بسیاری از آموزه های دینی اهتمام شایانی به کار و کارگر مشاهده می گردد بطوریکه دین مبین اسلام کار راعبادت می داند و در همین راستا نیز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) دست کارگری راکه پینه بسته بود بوسه زد و فرمود این دستی است که خداوند و رسولش دوستش می دارند.
کارگران نقشی فعال در خط مقدم خدمت در صحنه‌های مختلف انقلاب، دفاع مقدس، سازندگی و فرهنگ‌سازی داشته و دارند و نقش و رسالت خود را به شایستگی ایفا کردند.
این عزیزان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی محسوب می‌گردند و حمایت از آنان حمایت از تولید است و در تحقق شعار《« جهش تولید بامشارکت مردم » 》نقشی بی‌بدیل دارند و بخش عظیمی از تحقق این شعار بر دوش این تلاشگران خستگی ناپذیر است.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا، آزادگان، ایثارگران و بازنشستگان این قشر با برکت ، هفته جهانی کار و کارگر را به تمامی کارگران محترم و زحمتکش کلیه واحدهای صنعتی ، تولیدی وخدماتی علی الخصوص کارگران خدوم و شریف شهرداری برف انبار که عملا اجرای تصمیمات و برنامه های شهری و همچنین عمران و آبادانی ، نظافت ، زیبایی و شادابی درمحیط زیست شهری مدیون تلاش های صادقانه این کارگران محترم می باشد تبریک گفته و سلامتی و توفیق روز افزون این عزیزان را ازخداوند متعال خواهان و خواستارم
حمید رضا شریعتی نیا
شهردار برف انبار

کانالرابهدوستانخودمعرفی_کنید

کانال شهرداری در روبیکا “:@SHABARFANBAR